Број на оглас: 3578242
Објавен на: 04.05.2021, 21:10
1 / 12

Se prodava Mercedes CLK 200 KOMPRESOR

2.890 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
200
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
200 kw / 272 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes CLK 200 KOMPRESOR Moze zamena za tojota so 7 stolovi ili mitcubisi gzip so 7 stolovi mini kombi so doplata moja