Број на оглас: 3575009
Објавен на: 04.12.2021, 10:58
1 / 12

Se prodava vikendica vo Mlado Nagoricane mala Poganci

16.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
100 m²
Број на соби:
2
Греење:
Дрва
Наместена:
Да

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava vikendica vo Mlado Nagoricane mala Poganci so niva od 6000 kvadrati moze da se vidi na slikite ima voda, struja i bunar. Vikendica ima dve sobi so kupatilo i podrumski del.