Број на оглас: 3572997
Објавен на: 18.01.2022, 01:09
1 / 2

Na delovi

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Vectra
Година:
2001
Гориво:
Бензин
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
101 kw / 137 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Motor 2.0 16v