Број на оглас: 3566083
Објавен на: 12.10.2021, 10:50
1 / 4

HITNO MNOGU SOCUVAN SINTISAJZER

13.000 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава


Profesionalen sintisajzer KORG I3
MNOGU SOCUVAN MOZE DA SE VIDI I PROBA VO SEKOE VREME
IMA INSTALIRANO I RITMOVI
7/8 - 1 2 3
9/8 1 2 3
RUMBA 1 2 3 GAJDA 1 2 3
MOZE I ZAMENA ZA PO SKAP SINTISAJZER SO MOJA DOPLATA
CENA ZA ZAMENA 18000 DEN
CENA ZA KES SAMO PREKO TELEFON