Број на оглас: 3563403
Објавен на: 04.05.2021, 23:23
1 / 11

PASSAT 2.0 140KS VO EKSTRA SOSTOJBA

5.700 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2022
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo ekstra sostojba
⛔Registrirana cela godina.
⛔So servisna kniska ORIGINALNA.
⛔Realni kilometri proverka kade sakate.
⛔ Elektrika na site dzamovi.
⛔ CD so vnesuvanje na 6 cd.
⛔Proba kade sakate i koga sakate.
⛔⛔⛔JAVETE SE NA
077545775 STROGO DZVONETE NA OVOJ BROJ⬆️⬆️