Број на оглас: 3561410
Објавен на: 09.05.2021, 11:41
1 / 1

Intel Procesor

2.100 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Procesor Intel® Core™ i5-2500 Processor
6M Cache, up to 3.70 GHz