Број на оглас: 3552620
Објавен на: 04.05.2021, 22:18
1 / 12

PLASTIKA POLNA VO FI - FIBER - BRONZA - MESING - ZELEZO

1 МКД Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Пластика индустрија

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM NOVA I POLOVNA PLASTIKA POLIAMID, POLIATILEN, POM I FIBER ZA OBRABOTKA RAZNO FI, OD FI 20 DO FI 220. TOA STO E NA SLIKITE. CENA PO DOGOVOR. IMA BRONZA, MESING, ALUMINIUM I ZELEZO VO FI. CENA PO DOGOVOR.
TEL: 078 325 807