Број на оглас: 3551495
Објавен на: 04.10.2021, 08:18
1 / 9

Renovirana Garsonjera so nov mebel

18.000 €
Број на соби:
1
Квадратура:
22 m²
Греење:
Струја
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на реновирање:
2020
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
4 juli Kicevo

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Garsonjerata e adaptiran deloven prostor i se naogja nasproti zdruzenie na vozaci KIcevo. renovirana 2020 so nov mebel. so parking.
070 893844 i 070 929684
070 929 684
viber +385976599874 Fili