Број на оглас: 3550514
Објавен на: 02.12.2022, 12:20
1 / 11

КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

1.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
3,5
Квадратура:
75 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Северозапад
Адреса:
ул.Димитар Влахов бб

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 денари. Капацитет 5 особи. Идеално сместување за вашите гости, бизнис партнери итн.
Станот е новаградба ,75м2 и е комплетно наместен ...хигиена на високо ниво.....ДИСКРЕТНОСТ ЗАГАРАНТИРАНА докажано на пазарот повеќе од три години
ЛОКАЦИЈА одма до автобуската станица на 5 минути од центар. ИМА обезбедено ПАРКИНГ место