Број на оглас: 3549229
Објавен на: 07.05.2021, 09:52
1 / 6

Daihatsu Terios

1 €
Марка:
Daihatsu
Модел:
Terios
Година:
2010
Гориво:
Бензин
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
15 kw / 20 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodav Daihatsu Terios 1.5 cc 2010godina 135 000 km registrirana cela Godina Dva para novi Gumi barajte me na ovoj broj 071352690 Zoki Stankovski