Број на оглас: 3546449
Објавен на: 14.05.2021, 13:51
1 / 1

Купувам Југо кабрио

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Yugo
Модел:
Друг модел
Година:
1990
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
40000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Кабриолети
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се бара


Купувам Југо кабрио мк документи