Број на оглас: 3544914
Објавен на: 04.05.2021, 23:22
1 / 8

SE PRODAVA CHEVROLET ORLANDO

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Chevrolet
Модел:
Orlando
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Chevrolet Orlando , 2011 godina proizvedeno , kupeno i servisirano vo Automakedonija , ne uvezeno , registrirano do mart 2021 god. So sedum sedista . Familijarno vozilo . Vo odlucna sostojba. Informacii na tel. Br. 071 360 705 Cena po dogovor ....