Број на оглас: 3544614
Објавен на: 06.05.2021, 23:40
1 / 12

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 110 KW 2009 FULL OPREM

4.100 €
Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLLATA E VO EKSTRA SOSTOJBA
SEGA UVEZENO OT CH SITE DAVACKITE SE PLATENI DO REG
MOZIT I ZAMENA TEL 070 610 177