Број на оглас: 3541207
Објавен на: 01.08.2022, 11:58
1 / 7

SE PRODAVA LOKAL VO TETOVO SHITET LOKAL NE TETOVE

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
30 m²
Греење:
Друго

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA LOKAL DO EKOLOG VO TETOVO IMA PREGLED NA INDUSTRISKA
SHITET LOKAL NE TETOVE AFER EKOLLOGUT
KA PAMJE NGA RUGA INDISTRIALE