Број на оглас: 3535445
Објавен на: 05.05.2021, 02:23
1 / 6

Zenski idetski kozni cevli od 30 do41

10 € Цената не е фиксна
Tип на обувки:
Обувки
Големина:
40
Боја:
Други

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Вид на оглас: Се продава


Novi zenski i detski kozni cevli mozi na golemo i malo tel 075 232 682