Број на оглас: 3531099
Објавен на: 16.10.2021, 11:08
1 / 12

БРАЧНИ И ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-ФЕНИКО2000

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Вид на оглас: Се продава


ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 - БОГДАНЦИ
ОТИДЕТЕ НА НАШАТА ВЕБ СТРАНА www. feniko.mk ТАМУ КЕ НАЈДЕТЕ 120 МОДЕЛИ НА МЕТАЛНИ КРЕВЕТИ ОТИДЕТЕ НА facebook НА НАШАТА СТРАНА Feniko Milco ( фотографии/албуми каде ке најдете голем избор на кревети)
во долниот десен агол на сликата е напишан бројот на моделот да си одаберете,бојата и димензиите на креветот се по ваша желба.
ЗА ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ КОНТАКТ
МИЛЕ ВАНОВ 078/236 990 ИЛИ НА НАШИОТ
e-mail: milco.vanov@yahoo.com