Број на оглас: 3530659
Објавен на: 15.06.2021, 12:50
1 / 5

Најефтини куќички за домашни миленичиња.

1.200 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Најефтино:
Ппродавам нова некористена куќичка за помали кутриња /60-40-50см./ од водоотпорен материјал и изолација стиропор. Цена 1200ден. Изработувам кукички по порачка за сите видови кучиња.