Број на оглас: 3529830
Објавен на: 12.10.2021, 07:53
1 / 6

Prodavam

300 €
Марка:
Opel
Модел:
Vectra
Година:
2019
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
111 kw / 151 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Felgni sose gumi 4 parcinja 16col Miselin polovni doneseni od CH