Број на оглас: 3527472
Објавен на: 04.05.2021, 20:33
1 / 7

Foton 454

6.800 € Цената е фиксна 6.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Foton 454
Proizveden 2014 godina
45 ks
4 klipa
4x4
Originalna kabina so parno i ventilacija
Odlicni gumi so 75% sara
Brzini 8 napred i 8 nazad
Kompresor
Nov akulumator
Traktorot e vo odlicna sostojba.