Број на оглас: 3527458
Објавен на: 04.05.2021, 20:32
1 / 9

Same Solar 60

7.400 € Цената е фиксна 7.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Same Solar 60
Proizveden 1989 godina
60 ks
Tri klipa
4x4
Vozduzno ladenje
Originalna kabina so ventilacija
Brzini 12 napred i 3 nazad
Traktorot e vo odlicna sostojba.