Број на оглас: 3525272
Објавен на: 21.04.2021, 23:27
1 / 9

Passat 2.0 TDI 4x4

По Договор
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
140 kw / 190 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


✅Cela godina registracia Zelen karton
✅4 novi gumi zimski
✅Senzor
✅Kamera
✅Bluetooth
✅Navi
✅4x4 Motion
✅Xsenon Led
✅Km 200000
✅2007
✅Usb
✅Dvd
✅Full oprema