Број на оглас: 3512498
Објавен на: 17.06.2021, 15:37
1 / 5

VOLVO FH 12 440KS I SCHMITZ 2003

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Volvo FH12 440,2007 god.kamionot e spremen za rabota smeneto set na lamela, ulje, filtri, antifriz, novi gumi na pogon, predni 70%,klima,
info 070 546546 joce
074 206 546 joce