Број на оглас: 3511343
Објавен на: 17.05.2021, 11:16
1 / 9

Se izdavat skele,hiltovi,podupiraci / Jepen me qera skele..

По Договор

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Se izdavat skele, hiltovi, podupiraci i drugi gradezni raboti doneseni od svajcarija. Skele so TÜV geprüft zertifikat plus skele za fasadi 250m², hiltovi novi ne koristeni i podupiraci cena po dogovor.
Jepen me qera skele, hilta, podpirac dhe sene tjera per pun prej zvicre. Skele me TÜV geprüft zertifikat plus disponojm skele per fasad mbi 250m², kemi hilta te ri ende pa perdor dhe shum podpirac cmimi sipas marveshjes. Kontakt 070451860.