Број на оглас: 3502063
Објавен на: 10.06.2021, 10:45
1 / 7

Golf 5 2.0Tdi

3.800 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golfot e vo odlicna sostojba servisiran smeneto ulje filtri, lamela,potisna, zamaec,turbo,prednica stabalizatori