Број на оглас: 3501498
Објавен на: 16.10.2021, 13:00
1 / 12

Mercedes Benz CLS 320

10.000 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
CLS 320
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full oprema ,Servis pred eden mesec moze Zamena samo za SUV za Zamena 12000