Број на оглас: 3497935
Објавен на: 13.05.2021, 09:34
1 / 4

Se prodava kuka

120 €
Број на соби:
5
Квадратура:
180 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Дрва
Дворна површина:
800 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
2010
Година на реновирање:
2010
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Done bozinov 271 br 10

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se naoga od autobuska prema r kukja улица карши водомонт буѓо сто метри од десна страна друга нема куќа