Број на оглас: 3497497
Објавен на: 02.05.2021, 18:40
1 / 2

Plac vo Recani

11.111 €
Квадратура:
1111 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Plac vo Naselba Recani vo neposredna blizina na Hotel GARDENIA.

info na tel. 070-339-363