Број на оглас: 3491114
Објавен на: 21.10.2021, 08:40
1 / 9

FIAT PUNTO 1.2 8V 1.2 16V 1.9JTD DELOVI

1 €
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
2001
Гориво:
Бензин
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.2 8V
1.2 16V
1.9 JTD
IMA SE STO VI TREBA