Број на оглас: 3490095
Објавен на: 04.05.2021, 20:48

Plac za vikendica

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
380 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac za vikendica vo Ramna reka Pehcevo.Kompletno sreden so dokumenti I plateni komunalii.Kvadratura 380m2.
Tel 078248786 Igor