Број на оглас: 3489136
Објавен на: 04.05.2021, 23:38
1 / 1

DDR1 (400) 512 MB

200 МКД Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / РАМ Меморија

Вид на оглас: Се продава


Продавам половна DDR1 меморија со капацитет од 512 MB. Меморијата е од брендот elixir. Фотографијата е автентична, а цената фиксна.