Број на оглас: 3489132
Објавен на: 18.05.2021, 22:53
1 / 2

Половна DDR1 (400) меморија 256MB

100 МКД Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / РАМ Меморија

Вид на оглас: Се продава


Продавам две половни мемории DDR1. Едната е од брендот Apacer, а другата Memory Power. Капацитетот им е 256 mb. Цената е фиксна - 100 денари парче или двете за 150. Фотките се автентични од мемориите на продажба.