Број на оглас: 3489120
Објавен на: 04.05.2021, 23:38
1 / 2

Медион ТВ карта

200 МКД Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Продавам половна аналогна ТВ карта од брендот Медион. Модел TV - TUNER 7134 v.92. Чипсет PHILIPS 3139 147. Тестирано на win XP. Фотографиите се автентични. Цената е фиксна и симболична.