Број на оглас: 3489061
Објавен на: 04.05.2021, 23:38
1 / 1

Intel Celeron 775 2.66GHz

150 МКД Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


Продавам половен процесор Intel Celeron на сокет 775 со брзина 2.66GHz. Има 256 mb кеш. Фотографијата е автентична - од процесорот што се продава. Цената е фиксна и смешна.