Број на оглас: 3489050
Објавен на: 18.05.2021, 22:53
1 / 1

Intel Celeron 478 1.7GHz

100 МКД Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


Продавам половен процесор Intel Celeron за сокет 478 на 1.7GHz. Има 128 mb кеш. Цената е фиксна и смешна. Фотографијата е автентична.