Број на оглас: 3485562
Објавен на: 07.05.2021, 08:21
1 / 12

Bmw 740d Xdrive

1 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
740
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
225 kw / 306 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full oprema