Број на оглас: 3485499
Објавен на: 04.05.2021, 21:11
1 / 12

Se prodava sprinter 312

7.000 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicno stanje 1999god cena na voziloto e 6.900 eu ima dodaten bagas.prodavam drzac maska za 312 za tv vnatresna sprinter 100 eu .