Број на оглас: 3475999
Објавен на: 26.10.2021, 21:34
1 / 7

GOLF 5

3.900 € 4.000 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2022
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Golfot e vo odlicna sostojba donesen od ch ,so odlcivni gumi ,servisiran aatest folii 6to brizinec.proverka po vash izbor.
Zamena za mercedes c220 2006/7