Број на оглас: 3461397
Објавен на: 04.05.2021, 21:48
1 / 2

Bandasi 5x100-15 i 5x100-14

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Zelezni bandasi 5x100 so gumi 195/65-15
Zelezni bandasi 5x100 so gumi 185/70-14 so ratkapni.
Doneseni od germania.
Dobra cena za seriozni kupci