Број на оглас: 3454640
Објавен на: 21.10.2021, 08:39
1 / 12

RENAULT RENO CLIO MEGAN TWINGO KANGO DELOVI

1 €
Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
1999
Гориво:
Бензин
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Златна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


neno clio
reno megan
reno kango
reno twingo
reno 19\9\5 i dr