Број на оглас: 3448926
Објавен на: 04.05.2021, 07:40

Izdavam deloven prostor Valandovo

130 € Цената не е фиксна
Квадратура:
70 m²

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се изнајмува


Izdavam deloven prostor Valandovo 80 m2 vo kuka prizemje, 2 prostorii, toalet, hodnik, poseben vlez, dvor, parking vo blizina na Opstina Valandovo.