Број на оглас: 3444401
Објавен на: 12.04.2021, 20:41
1 / 8

Passat 2.0 TDI 4x4

По Договор
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
140 kw / 190 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Cela godina registracia✔️
4 novi gumi zimski✔️
Senzor ✔️
Kamera✔️
Bluetooth✔️
Navi✔️
4x4 Motion✔️
Xsenon Led✔️
Km 198xxx✔️
2007✔️
Usb✔️
Dvd✔️
Full oprema✔️