Број на оглас: 3440685
Објавен на: 14.06.2021, 10:45
1 / 8

215/45/18 ал.ФЕЛНИ И ГУМИ

По Договор Цената е фиксна
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
18
Ширина на бандаж:
Останато
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
114
Ширина на гума:
215
Висина на гума:
45
Дијаметар на гума:
18

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


4 ал Фелни со 4 гуми Летни марка ПИРЕЛИ
ТЕЛ ЗА КОНТАКТ 078/442-303
5x14'5