Број на оглас: 3438608
Објавен на: 05.05.2021, 01:45
1 / 2

SE PRODAVA NEURAMEN GOBLEN

500 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Вид на оглас: Се продава


se prodavat neuramen racno vezen vilerov goblen LA PASTORALE za 500 evra.
078/866-917