Број на оглас: 3433731
Објавен на: 11.03.2020, 10:33
1 / 4

Valjak

400 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava valjak riko 1300 kg bez motor