Број на оглас: 3432467
Објавен на: 28.04.2021, 13:18
1 / 4

Ladnaca Thermo King

4.500 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Ladnacata e vo dobra sostojba moze zamena za kola tel. 071537005