Број на оглас: 3425388
Објавен на: 04.05.2021, 22:09
1 / 11

HIDROAGREGAT SO ELEKTROMOTOR, KAZAN I PUMPA

1 МКД Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Работилница и Алатник

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM POLOVNI HIDROAGREGATI SO KAZAN I PUMPA. AGREGATITE SE TIE STO SE NA SLIKITE. I RACNI DRUK PUMPI ZA PRESI. CENA PO DOGOVOR.
TEL: 078 325 807