Број на оглас: 3418443
Објавен на: 17.05.2021, 20:36
1 / 8

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA

200 €
Број на соби:
2
Квадратура:
90 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Струја
Дворна површина:
50 m²
Тип на домот:
Двo-семејна куќа
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Boris kidrich

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava sprat od kuka kompletno namesten so solaren sistem za voda kablovska wifi na vlezot na gradot nad igroteka play bar