Број на оглас: 3418283
Објавен на: 04.05.2021, 23:12
1 / 3

Predni spirali za Fiat Punto mk2

1.200 МКД Цената е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Tип на делови:
Суспензија

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam novi predni spirali za Fiat Punto mk2 (dvojka).
Kupeni po greska mislejki deka se za 1.9 jtd.
Pasiraat za Punto mk2 (dvojka),i toa:
- 1.2 8v;
- 1.2 16v;