Број на оглас: 3415925
Објавен на: 02.04.2020, 06:56

Prodavam pistol cz 7.65 nov ne upotreben

200 € Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam cz7.65
Nov ne upotreben
200€
na tel 078-338-387