Број на оглас: 3408186
Објавен на: 16.10.2021, 11:09
1 / 11

SKODA OCTAVIA 1.9TDI 110ks (porsche mk)

5.000 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Skoda
Модел:
Octavia
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kupena od porsche realni kilometri, napraven golem servis i redoven servis, novi gumi plus set zimski gumi so bandazi, smenet akumulator(20.10.19).